środa, 28 grudnia 2016

Warsztaty Bożonarodzeniowe

Świąteczną atmosferę w naszej szkole można już było poczuć w środę 14 grudnia 2016 roku, gdyż tego dnia dzięki ofiarności Nadleśnictwa Lutowiska i zaprzyjaźnionego z nami Pana Janusza Karnata do szkoły przyjechały wielkie choinki, które udekorowały korytarze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Uczniowie chętnie uczestniczyli w dekorowaniu ich i strojeniu.
Dodatkowo po lekcjach odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe. Nie zawiedli uczniowie z Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum oraz inni chętni, którzy uwielbiają święta i licznie przybyli oraz z dużym zaangażowaniem wykonywali ozdoby świąteczne pod czujnym okiem opiekuna SU Gimnazujm Pani Edyty Pereśluchy. Dużą radość młodym uczestnikom sprawiło dekorowanie odlewów gipsowych, które otrzymaliśmy od mamy jednej z uczennic klasy III Gimnazjum Igi – Pani Anny Mordarskiej. Uczniowie uzdolnieni manualnie zdobili gipsowe ozdoby bożonarodzeniowe w formie aniołków, choinek, Jezusków, szopek i bombek. Inni natomiast zajmowali się wykonywaniem stroików Bożonarodzeniowych.
Uczniowie przynieśli przepiękne ozdoby, a Karolina Hebda dzięki pomocy Taty pieńki brzozowe, na których stroiki miały okazale wyglądać. Czas spędzony na warsztatach pozwolił uczestnikom rozwinąć potencjał artystyczny i doskonale się bawić w radosnej i twórczej atmosferze.

Opiekun SU Gimnazjum
Edyta Pereślucha
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza