wtorek, 19 kwietnia 2016

Dzień Kobiet

 Jak co roku, 8 marca, obchodziliśmy bardzo uroczyście święto pań, tych dużych i tych małych. Tegoroczne świętowanie miało szczególny charakter ponieważ w naszej szkole zagościła telewizja.
Z okazji Dnia Kobiet, telewizja Łomen TV wyemitowała specjalne wydanie programów. Każdy, a właściwie każda telewidzka mogła znaleźć dla siebie coś interesującego. Był serwis informacyjny z wiadomościami o kobietach z kraju i ze świata; wiadomości sportowe o dokonaniach sportowych siatkarek, koszykarek i siłaczek; prognoza pogody, która okazała się być zmienna jak kobieta; pokaz mody dla pań nauczycielek, kolejny – 2 345 odcinek serialu „One i Oni”, reportaż „Zasłyszane jednym uchem – Co mężczyźni gotowi są zrobić dla kobiet”. Nie obeszło się oczywiście bez reklamy rewelacyjnego środka odchudzającego „CHUD-NIJ”, a prawdziwą furorę wśród telewidzów zrobił koncert życzeń.
Program artystyczny został przedstawiony przez uczniów klas pierwszych koły podstawowej, przy wsparciu Hani, Natalki i Karola z kl.IVb i Jagody z kl.VI. Nad całością czuwały panie: Marta Polechońska i Lidia Tkacz.
W imieniu całego zespołu Łomen TV życzymy Wam – drogie panie i koleżanki przede wszystkim dużo uśmiechu i radości. Niech każdy dzień będzie kwiatem, który zakwita w Waszych rękach.
Opracowała:
Marta Polechońska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz