środa, 6 marca 2019

Bal Karnawałowy

W karnawale huczne bale!

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy, to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było i w tym roku.
W dniu 06.02.2019 r. odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów klas I-III naszej szkoły.
Tego dnia już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. 
Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami oraz konkursami. W trakcie zabawy mieliśmy również słodki poczęstunek.
Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu didżeja, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. 
Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach.
Wychowawczynie oraz dzieci bardzo dziękują panu Markowi Sokołowi za udostępnienia sali Gminnego Ośrodka Kultury w Lutowiskach. Było nam tam bardzo wygodnie i miło. Dziękujemy również p. Jadwidze Sauter i p. Patrykowi Skotnikowi.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza