poniedziałek, 6 czerwca 2016

IV Noc Filmowa

Szkoła – to nie tylko miejsce, w którym odbywają się lekcje. Jak się okazuje można też spotkać się z nauczycielami czy kolegami z ławki na wspólnym oglądaniu filmów, nawet przez całą noc. Młodzież z Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Gimnazjum w Lutowiskach zaproponowała opiekunowi Pani Edycie Pereślucha IV Noc Filmową w dniach 31 maja – 1 czerwca 2016 roku. Pomysł narodził się na zebraniach samorządu i po udziale grupy uczniów w Projekcie „Młode Bieszczady”.
Do udziału zostali zaproszeni wszyscy uczniowie gimnazjum, ale także VI klasy Szkoły Podstawowej. „To pomysł uczniów pracujących w SU Gimnazjum, który nazwaliśmy Nocą Filmową, postanowiliśmy wraz z chętną grupą młodzieży obejrzeć kilka dobrych produkcji. Rozpoczęliśmy od godz. 16:00, a oglądnie trwało do 2:00. Pomysł bardzo się spodobał i od razu pojawiły się sugestie, by był powtórzony. Na pewno będzie kontynuowany za rok.” – powiedział uczeń biorący udział oraz jeden z organizatorów.
Opiekunami podczas zabawy były dwie nauczycielki Gimnazjum Pani Elżbieta Kosmecka oraz Pani Edyta Pereślucha. Spotkanie odbyło się w bardzo przyjemnej atmosferze.
Podczas nocy nie zabrakło oczywiście wspólnych pogawędek i dyskusji nad tematyką filmów, preferowane były horrory i filmy sensacyjne. Noc filmowa była świetną okazją do wzajemnej integracji oraz miłego spędzenia czasu. Z pewnością uczestnikom pozostanie w pamięci wiele ciekawych wspomnień. Organizatorzy mają nadzieję, że uda się zorganizować w przyszłości powtórkę imprezy, na którą liczy szerokie grono chętnych.
                                                                                    Edyta PereśluchaBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza