środa, 2 lipca 2014

Bal Gimnazjalny

Dnia 18 czerwca 2014 roku w Zespole Szkół Gimnazjum w Lutowiskach odbył się IV Bal Gimnazjalny. Całą organizacją przy niewielkiej pomocy nauczyciela – Opiekuna Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum Edyty Pereślucha zajęły się uczennice Jowita Winiarska i Kamila Grzybek. Obowiązywał strój wieczorowy – eleganckie suknie i garnitury, a dominowała muzyka sprzed lat, współczesna oraz tańce klasyczne. Stoły były zastawione (sałatkami, ciastami, napojami i słodyczami) przygotowanymi przez rodziców oraz uczniów. Młodzież dopisała i bawiła się we wcześniej zadeklarowanych parach damsko – męskich oraz solo, w balu uczestniczyli również chętni absolwenci naszej szkoły. DJ – odpowiedzialni za muzykę to Łukasz Hodur, Artur Czernatowicz i Dagmara Gawle byli doskonale przygotowani i serwowali muzykę z różnych lat.
Na początku balu o godzinie 16.00 uczniowie klas III gimnazjum odtańczyli poloneza, do którego przygotowała ich Pani Elżbieta Kosmecka – nauczyciel wychowania fizycznego. Natomiast o godzinie 21.00 poloneza w „Chacie pod Florianem” mogli odtańczyć wszyscy chętni: nauczyciele, jak również uczniowie z młodszych klas. Nie brakowało osób chcących spróbować. O godzinie 21.30 uczniowie wypuścili magiczne „światełko do nieba” w formie kolorowych lampionów.
Podczas balu wybrano oczywiście „Króla i Królową Balu Gimnazjalnego 2014”. Jury w składzie: Edyta Pereślucha, Elżbieta Kosmecka, Kamila Trybuła zaszczytny tytuł Króla Balu 2014 przyznało Jakubowi Stańko, natomiast Królowej Balu 2014 – Jowicie Winiarskiej. Para w diamentowych koronach odtańczyła przedostatni taniec.
Warto było popatrzeć jak nasza młodzież nie tylko potrafi się ubrać, elegancko zaprezentować, ale wspaniale bawić. 
                                                                                                     Edyta Pereślucha

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza