poniedziałek, 11 czerwca 2018

Klasa V - realizacja zadań wychowawczych

Realizacja planu wychowawczego w klasie V w II półroczu roku szkolnego 2017/18
Wśród zadań zaplanowanych do realizacji w II półroczu znalazły się między innymi: Klasowy Dzień Kobiet, Powitanie Wiosny, wycieczka do Warszawy. 
Pierwszą imprezę klasową przygotowali dla swoich koleżanek i wychowawczyni Adaś Trybuła i Mateusz Bisowski. Chłopcy z pomocą Rodziców przygotowali poczęstunek, obdarowali swoje koleżanki kwiatami i przygotowali krótki występ muzyczny. 
Z okazji powitania wiosny uczniowie wspólnie przygotowali Marzannę i wzięli udział w uroczystym pożegnaniu zimy zorganizowanych przez Samorząd Szkolny.
W dniach od 27 do 30 maja uczniowie klasy V wraz z koleżankami i kolegami z klasy IV wzięli udział wycieczce do Warszawy. Młodzież zwiedziła, Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, Stare Miasto, Zamek Królewski, obejrzała uroczystą zmianę wart przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Uczniowie odwiedzili także Centrum Nauki Kopernik, gdzie z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w pokazach naukowych i samodzielnie wykonywali różnorodne doświadczenia. Uczestniczyli także w pokazie astronomicznym w Planetarium przy CNK. Atrakcją wycieczki była również wizyta na Stadionie Narodowym oraz wspólne zabawy np. Laserowy Paint Ball. Zdaniem uczestników wyjazd spełnił ich oczekiwania i dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń
M. Tkacz.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza