wtorek, 5 marca 2013

Dyskoteka karnawałowa


Po ciężkiej i mozolnej pracy w I semestrze uczniowie klas szkoły podstawowej i gimnazjum Zespołu Szkół w Lutowiskach zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w czwartek 7 lutego tuż przed samymi feriami. Tego dnia świętowaliśmy również Tłusty Czwartek.
Stołówka wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową ustrojoną balonami i wstążkami. Odświętnie ozdobiona zachęcała do szampańskiej zabawy. W szkole tego dnia dominowały przebrania, jednakże częściej je można było zobaczyć u uczniów klas szkoły podstawowej. Przebraniem gimnazjalistów dokładnie pań – był staranny, ale niezbyt odstraszający makijaż.
Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, jak i wychowawczyniom opiekunkom (kl. V Pani Edycie Pereślucha i kl. II Pani Kamili Trybule). W przygotowaniu zabawy karnawałowej pomagał także Samorząd Uczniowski Gimnazjum. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Tytuł Króla Balu zdobył Ernest Jakubowski, natomiast Królowej Angelika Wilicka. Uczniowie chętnie brali udział w zabawach tj. „Biegająca rodzina”, „Taniec z balonem” oraz „Mumia”. Nagrody za udział w konkursach ufundowała Rada Rodziców, za co bardzo serdecznie na ręce Pani Przewodniczącej Magdaleny Skotnik składamy podziękowania.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum Edyta Pereślucha
Uczniowie Maciej Skuza, Wojciech Pełdiak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz