poniedziałek, 10 grudnia 2018

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Dziewcząt 14 XI 2018 Czarna

Dnia 14 listopada2018 roku odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Dziewcząt. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Czarnej, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Ustrzykach Dolnych oraz Podkarpacki Szkolny Związek Sportowy. W zawodach wzięły udział dwie szkoły: szkoła z Czarnej i szkoła z Lutowisk. Szkolę w Lutowiskach pod opieką P. Elżbiety Kosmeckiej reprezentowały uczennice III gimnazjum i VIII klasy: Joanna Gudz , Jowita Fundakowska, Martyna Marcinik, Jagoda Krysta, Aleksandra Szczerbicka, Julia Musiałowska, Dagmara Kardasz, Paulina Tkacz, Sara Pawełek, Magdalena Żarnowska, Katarzyna Pełdiak, Marta Misiuda. Rozegrano cztery tercje po 8 minut. Mecz był wyrównany. Obie drużyny wkładały maksimum walki w zdobycie zwycięstwa. Stawką był awans do zawodów na szczeblu rejonowym. Wygrała drużyna z Lutowisk 18: 16 co dało jej prawo do uczestnictwa w półfinałach wojewódzkich ( zawodach rejonowych) , które odbędą się w Lesku . Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów .