środa, 17 kwietnia 2013

Warsztaty filmowe, radiowe i prasowe dla uczniów Samorządu Uczniowskiego


12 uczniów aktywnie działających w Samorządzie Uczniowskim Gimnazjum w Lutowiskach wraz z opiekunem samorządu Panią Edytą Pereśluchą w ramach projektu „Młode Bieszczady” wzięło udział w wyjazdowych weekendowych warsztatach w Olszanicy w dniach 15 – 16 – 17 marca 2013 roku. Uczniowie z Lutowisk połączeni zostali wraz z dwoma szkołami Gimnazjum z Czarnej i Gimnazjum z Leska.
Zamieszkiwali w pięknym Pałacyku Biesa i pod okiem wyborowo dobranej kadry szkolili swoje umiejętności. Podzieleni zostali na 3 grupy i przyporządkowani do 3 rodzajów warsztatów. W grupie I tzw. radiowej warsztaty prowadził Pan Rafał Potocki, a uczestniczyli w nich: Maciej Skuza, Wojciech Pełdiak, Paulina Augustyn oraz Gabriela Krupa. W grupie II tzw. telewizyjnej i fotograficznej pod okiem Grzegorza Bończaka uczyli się: Dagmara Gawle, Anna Lidke, Anna Kubicka i Patrycja Roszczak. W grupie III tzw. prasowej Pan Krzysztof Potaczała przekazywał swoją wiedzę Aleksandrze Szkotak, Iwonie Kołomyji, Katarzynie Sopacie oraz Adriana Filus.
Warsztaty okazały się bardzo owocne. Powstało na nich dużo ciekawych i interesujących materiałów, a zdobyta wiedza przyda się nie tylko w chwili obecnej, ale też w przyszłości.
Opiekun Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum Edyta Pereślucha
Uczniowie Maciej Skuza, Wojciech Pełdiak
Wstecz

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza