poniedziałek, 10 grudnia 2018

Mikołajkowy turniej piłki nożnej dla dzieci młodszych

04 grudnia 2018 roku  w Szkole Podstawowej w Lutowiskach odbył się kolejny już  Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla dzieci młodszych. Organizatorem tych zawodów była nasza szkoła oraz Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych. Koordynatorem zawodów był Pan Przemysław Nowak , nauczyciel wychowania fizycznego w tutejszej szkole, Do udziału w imprezie zgłosiło się trzy  drużyny: drużyna  ze Szkoły Podstawowej  nr 1 w Ustrzykach Dolnych  pod opieką pana Piotra Ożuga, reprezentacja Szkoły Podstawowej w Czarnej z panem Wojciechem Kowalskim oraz piłkarski klub sportowy Otryt pod opieką trenera, pana Marka Płeszki. Przewidziano dyplomy , medale i drobne upominki dla uczestników zawodów. Turniej uroczyście otworzyła  Dyrektor Szkoły w Lutowiskach Pani Beata Krukowska . Po sportowej , pełnej emocji rywalizacji w systemie „każdy z każdym „  zwycięzcą zawodów została ekipa ze Szkoły Podstawowej nr 1  w Ustrzykach Dolnych . II miejsce zajął piłkarski Klub sportowy Otryt z Lutowisk a trzecie miejsce wywalczyła grupa ze Szkoły Podstawowej w Czarnej. Wyłoniono najlepszych strzelców turnieju. A byli to w kolejności: Karol Kaszany,  Przemysław Lisowski, Szymon Harshe.  Pani dyrektor Szkoły w Lutowiskach zakończyła zawody,  wręczając   dyplomy i nagrody wszystkim uczestnikom Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej, złożyła gratulacje i wyraziła nadzieje na takie spotkanie w następnym roku szkolnym  2019\20